Kooperatif ve teknemize ziyaret

Kooperatif ve teknemize ziyaret

İyi parti genel başkan yardımcısı milletvekilimiz sayın ümit özdağ, duayen gazeteci ve mehmetçik tv genel yayın yönetmeni iyi parti kurucular kurulu üyesi ve türk dünyası’ndan sorumlu genel başkan danışmanı vedat yenerer misafirimiz oldu.

Tarihi Eminönü Balık Ekmek Kooperatifi’ne, yerli ve yabancı birçok ünlü isim misafirimiz olmuştu. Bugün ise İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Milletvekilimiz Sayın Ümit Özdağ ve Yenerer kooperatifimizi ziyaret ederek balık-ekmek yedi. Sayın Özdağ ve Yenerer, Tarihi Eminönü Balık Ekmek Kooperatif üyesi Kalyata-i Barbaros’un asırlardır balık-ekmek’in geçmişten günümüze uzanan bir gelenek olduğunun altını çizdi. Ayrıca Türk turizmine ve bölge turizmine ne derece önemli destek olduğunu, turizm çalışmaları başta olmak üzere sosyal sorumluluk alanında yaptığı çalışmalarla bölge turizmine ve Türk turizmine katkı sağladığından dolayı teşekkür etti.

Tarihi Eminönü Balık Ekmek Kooperatif başkanı Arif İlke ve kurumun yönetiminden, çalışmalarla ilgili bilgi aldı. Yerli, yabancı, devlet ve özel sektöre bağlı kurum-kuruluş ve STK’larla ortaklaşa yapılan projelerden memnuniyetini dile getirdi. Kendisinin de bir “balık-ekmek” müdavimi olduğunu ve birçok projemizi yakından takip ettiğini belirtti. Özellikle Devletin birçok kurumundan ve özel sektörden alınan takdir ve teşekkür belgelerini görerek gururlandığını ifade etti. Kendisine ve beraberinde ziyaretlerinden dolayı Tarihi Eminönü Balık Ekmek Kooperatifi olarak teşekkür ediyoruz..

Yorum Yapılmamış

Yorum Yap